Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

> > >Iga idziesz!!! ;)>  >  >UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY PO FRENCH OPEN 2020 >>> ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!! ========================================= ZAWODNICZKI NA AO 2021 ========================================= 1. Iga (…)

przeczytaj cały artykuł

RaFanka

Kibicowałam rodzinnie. Od pierwszej do ostatniej piłki. Bardzo mnie dziś ten mecz stresował. Serio.
Novak-Rafa w demolkach szlemowych w ostanich ich spokaniach 1:1
Jest mi dobrze. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Nie wiem dlaczego, ale ja dzisiaj byłam spokojna i pewna wygranej Rafy...moje komentarze mogą o tym zaświadczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Mogę sobie tylko RaFanuś wyobrazić, jak się dziś cieszysz Ty, Szakuś, Quennuś i wszyscy Rafani.
Szczerze zazdroszczę.
Ja się już szlema mojego Jasia nie doczekam :-(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
RaFanka

Być może. Jednak Delpo jest tak samo kochany jak Rafa! Uwielbiam ich mecz na Wimblu. Serio, nawet gdyby Rafa to przegrał. Kwintesencja gry fair i piękna tego sportu.
Też mi go brak. Dzięki za miłe słowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Harry.

Nie tracę, ale wiesz...
Wizjoner jestem i za nic tego nie widzę.
Marzę tylko, żeby Jasiek wrócił i żebym znowu mógł go oglądać na korcie, a nie na powtórkach starych meczów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Sedonia

No więc pogooglałam i sprawy się mają tak, że pod koniec sierpnia Jasiu miał trzecią operację kolana, tym razem w Szwajcarii. Operował go ten sam chirurg, który leczył Rogera i Stana. Wawrinka zresztą spotkał się z Jasiem po wypisie ze szpitala – w internecie jest ich piękna fota z jakiejś knajpki :) Jasio utrzymuje, że zamierza wrócić bez względu na wszystko, bo jego rodzice nigdy go nie oglądali na żywo w dużym turnieju. Mówi: "Przez tyle lat grałem z bólem nadgarstka, mogę grać z bólem kolana". Mimo wszystko, niech go nie boli..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Harry.

Też "śledzę" Jasia niemal codziennie, ale dziękuję, że sobie zadałaś trud googlowania.
Wiem o tej operacji, dlatego też wpadłem w czarnowidztwo, chociaż z natury jestem wielkim optymistą.
Ale nie da się ukryć, że trzymam się tej jego obietnicy powrotu, jak pijany płotu.
Bo cóż mi, staremu i wiernemu kibicowi Jaśka, więcej pozostało???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Sedonia

Ta operacja to raczej znak, że ktoś uznał, że jest jeszcze coś do zrobienia. Jasiek był z tym lekarzem w kontakcie od stycznia, pewnie wirus opóźnił operację.. Musimy być dobrej myśli, Harry! Jasiu to twardziel. Dawaj znać, jak coś wyłapiesz i ja odwrotnie też nadam komunikacik, ok?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.