Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia - Ostrovia. Przytup gospodarzy na koniec sezonu. Niepokonany Grzegorz Zengota [RELACJA]

Abramczyk Polonia Bydgoszcz wygrała w meczu ostatniej 14. rundy eWinner 1. Ligi z Arged Malesa TŻ Ostrovią 58:31 i zdobyła trzy duże punkty do tabeli. Gospodarze z przytupem zakończyli trudny sezon. Niepokonany w niedzielę był Grzegorz Zengota.

przeczytaj cały artykuł

PeterPan20

Myślę że pewne osoby winny przeprosić na SF Kanclerza, za plucie i jechanie ordynarnie po nim w trakcie sezonu. Osobiście nie jestem jego sympatykiem. Facet popełnił błędy i było ich sporo, jednak nie robi ich ten kto nie pracuje. Wiedział do końca co robi, kontraktując Zengiego chociaż nie brakowalo głosów ,że to pudło stawiać na człowieka, który nie jeździł szmat czasu.Myślę że Kanclerz miał i ma farta. Pytanie tylko czy wyciągnięte zostaną przez niego wnioski po sezonie. Miłe by było usunięcie z parkingu tych wszystkich kierowników z rodzinki i zatrudnienie kompetentnego człowieka, bo Tomkowi dajmy spokój ,niech skupia się na walce o zdrowie. Dzisiaj Jerzy Kanclerz może chodzić z podniesionym czołem bo zadanie zostało wykonane, klub się utrzymał. Hejterzy zamknęli pyski. Kanclerz buduje szybko drużynę na 2021 i zatrzymał dwóch podstawowych zawodników. Powtarzam, Kanclerz mimo głupich błędów wie co robi i ma przy tym cholernego farta, a chyba to jest najważniejsze w tej profesji.
Podziękujmy człowiekowi za sukces ,a jeżeli nie chcemy to przynajmniej nie heytujmy , bo to k...wa najlepiej w tym kraju chyba umiemy.
Pozdro GKM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

@PeterPan20: przy opisywaniu działań Kanclerza mam zazwyczaj rozdwojenie jaźni. Istotnie facet jest w czepku urodzony. O błędach pisałeś sam, więc nie będę rozwodził się nad faktem, iż prezes bohatersko walczy z problemami, które sam stworzył. Odsiewam hejt niezadowolonych z wyniku, którzy walą na oślep nie biorąc jeńców.
Ale zostają osoby, które mają olbrzymią wiedzę o kulisach działania klanu, w tym funkcyjnych, których usunięcia sam sobie życzysz.
Słowa do juniora: "jedziesz w nominowanych i kończymy współpracę", głośne w kuluarach inwigilowanie internetowe współpracowników, wątpliwości przy rozliczeniu turnieju Asy Dla Tomasza Golloba, brak woli dobrej współpracy z piłkarskim KP (ostatnia wypowiedź: "zadzwonię do Bońka i będziecie grać w Gdańsku") każą patrzeć z dystansem na legendę Pana Jurka, .
Prawdopodobnie nie ma w tej chwili nikogo lepszego na to stanowisko, ale to nie znaczy, że wszyscy mają siedzieć cicho jak mysz pod miotłą, żeby nie urazić persony.
Naprawdę wszyscy merytoryczni krytycy życzą JK wszystkiego co najlepsze. Widać, że facet potrafi uzyskać odpowiednie zainteresowanie medialne, a co za tym idzie sponsorskie (choć już jeden ze sponsorów wypowiedział się w kwestii działania klubu od kuchni). Niewątpliwie ma szacunek w środowisku i nie jest osobą anonimową w rozmowach z zawodnikami.
Niech ograniczy krecią robotę swoich zauszników, przedstawi obiecany cokwartalny audyt finansowy i wszyscy wrócimy do swoich zadań - on do zarządzania, my do kibicowania ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.