Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

> > >Iga idziesz!!! ;)>  >  >UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY PO FRENCH OPEN 2020 >>> ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!! ========================================= ZAWODNICZKI NA AO 2021 ========================================= 1. Iga (…)

przeczytaj cały artykuł

FanRadwana

Jakiś taki zjazd mam. Nigdy nie byłem non stop tak bardzo i tak długo emocjonalnie zaangażowany w jeden turniej. Teraz, to jakby mnie ktoś z domu wyrzucił. Nie wiem gdzie się podziać ani co ze sobą zrobić ;pp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FanRadwana

Nie no, raz się zdarzyło. Ale mnie nieszczęśliwie Wimbledon 12' minął. Paradoksalnie - zainteresowałem się dyscypliną dopiero po porażce Radwy z Goerges na IO. No i meczu Fedka z Jaśkiem w półfinale ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

No tak, ale bez happy endu. Źle napisałam.
Przy okazji bardzo mnie wkurza deprecjonowanie sukcesów Agi. Ludzie są niepoważni. Ja też nie oglądam tego sportu długo. Ale na tyle intensywnie, że już odkupiłam winy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.