Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Fogo Unia - Moje Bermudy Stal. Mecz godny finału. Leszczyńska hydra ma się dobrze [RELACJA]

Fogo Unia Leszno pokonała Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 w wielkim finale PGE Ekstraligi i po raz czwarty z rzędu zdobyła Drużynowe Mistrzostwo Polski. Chociaż wynik na to nie wskazuje, to w niedzielę kibice zobaczyli na Smoczyku kapitalne ściganie.

przeczytaj cały artykuł

Sebol

KarlisSG: Piszesz o torach, ale co warto zauważyć w Gorzowie tor finałowy był jedynym z najlepszych do walki w przestrzeni tego sezonu. Lepiegj mieć widowisko czy tor pod gospodarzy kreda i tyle walki jak to bywa w Gorzowie. Zastanów się

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

@Sebol: Pełna zgoda, chyba najlepiej by było gdyby tory zawsze były przygotowywane przez komisarzy tak jak ostatnio w Gorzowie. Tylko że zawsze i dla każdego, wtedy może w końcu wróciłyby emocje w meczach. A Twoja Unia i tak by sobie radziła, ten skład to akurat wygrywa wszędzie. Jeszcze raz gratki za 4 mistrzostwo, fenomenalna historia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KarlisSG

@Sebol: No ja sie z toba zgadzam, jak najbardziej .... szkoda mi tylko ze takiej ingerencji komisarza w wasz tor nie bylo .... wowczas nie byloby jednostronnego pojedynku .... rowni i rowniejsi .....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.