Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Polska - Włochy. Jan Tomaszewski: Niestety to jest kompletny brak profesjonalizmu ze strony Brzęczka

- Wydaje mi się, że to zasłużony remis. Graliśmy w miarę dobrze w defensywie, ale mocno pomogło nam kartoflisko - komentuje w rozmowie z WP SportoweFakty Jan Tomaszewski. Polska w Gdańsku zremisowała z Włochami 0:0 w Lidze Narodów.

przeczytaj cały artykuł

a6412

Nie ma się co spinać. Miałem niespełna dziesięć lat oglądając mecz na Wembley, a później zdumiewający występ reprezentacji pod wodzą Górskiego na mistrzostwach świata, gdzie siłą odciągnięto mnie od czarno-białego telewizora po golu Laty z Brazylią, bo ciotka brała ślub. Komentarze pana Tomaszewskiego każdy może traktować po swojemu, ale szacun się należy, bo nie każdy miał sposobność stanąć oko w oko z Beckenbauerem i spółką, gdzie tafla wody na boisku zadecydowała o wyniku spotkania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bogdan Wawrzyniak

Tomaszewski wielki znawca piłki nożnej Nigdy nie broniłby bramki gdyby nie fatalna kontuzja śp Andrzeja Turka bramkarza Lecha.Fuksem został powołany przez Górskiego.Jak póżniej bronił bramki to inna sprawa.Mam szacunek dla niego jako bramkarza,ale nie jako eksperta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.