Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Siódemka finałów PGE Ekstraligi. Klasa Sajfutdinowa i Kołodzieja. Brytyjska niespodzianka

Rywalizacja o medale w PGE Ekstralidze rozstrzygnęła się wyjątkowo, bo w odstępie zaledwie dwóch dni. Wyboru najlepszej siódemki dokonaliśmy więc, biorąc pod uwagę dwa występy każdego z zawodników w najważniejszych spotkaniach sezonu.

przeczytaj cały artykuł


MolonLabe

Bewley jest zaskoczeniem dla... pseudospecjalistów ;) Cieszę się, że w końcu mógł coś udowodnić na torze, bo ciężko to zrobić siedząc cały sezon na ławie. Na ławę trafił po dwóch arcytrudnych meczach z potężnymi Włókniarzem i Unią. Panie Rusko proszę nie robić głupot. Max i Dan muszą zostać ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MolonLabe

@Kurt Kobajn: Pokazał. Objechał Wiktora Lamparta ;) Reszta mu się trochę nie ułożyła. Przegrał z Michelsenem i Jamrogiem startując z drugiego pola (dość słabe we Wrocławiu). W kolejnym biegu Łaguta wyszedł z nim równo i wypchnął go w miękkie na zewnętrzną. Nie miał żadnych szans. Dysponując lepszym sprzętem pojechałby zdecydowanie lepiej ;) I śmiem twierdzić, że Motor był szybki i mógłby jako jedyny obok Częstochowy powalczyć z Lesznem w finale. Wyszło, jak wyszło. Trochę szczęścia w tym sporcie też potrzeba, Danowi również ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.