Wątek dotyczący posta na blogu

Typer żużlowy - runda 19

kierowca pociągu

Typer żużlowyZabawa jest kontynuacją ktorą przez 7 lat prowadzil Janusz Zapraszam do zabawy w sezonie 2020 Zabawa polega na trafieniu najbardziej dokładnego wyniku Trafiony wynik dokładny 7 pkt (w przypadku remisu 10 pkt) Różnica 1-2 pkt = 5 pkt Różnica 3-4 pkt = 4 pkt Różnica 5-6 pkt = 3 pkt Różnica (…)

przeczytaj cały artykuł

HDZapora

Tak na marginesie , to nie wiem , czy zwróciliście uwagę na fakt ,że zwycięzca wśród ekspertów nie załapałby się na podium wśród kibiców:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis41

Od niego ciezko byc groszym.Jak go z PS wywalili to nie wiedzial o tym sporcie wiecej jak przecietny 7 latek.O czym dawal znac przez pierewsze sezony.Pozniej sie oczytal zwlaszcza naszych dyskusji czasem do rana.I plodzil art na rano.Kto wtedy tu byl to wie jak bylo.Ale to bylo dawno temu.A jeszcze wczesniej naczelnym byl super gosc...juz go z nami nie ma.
A dzieki temu ktory teraz udaje fachowca od tego sportu,wielu dalo sobie spokoj z pisaniem tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Jestem tu już od dłuższego czasu i Damiana Gapińskiego pamiętam. Po prostu jakoś nigdy nie skusiłem się na udział w typerze. Właściwie nie wiem dlaczego, bo to przecież przednia zabawa. Teraz już sobie nie odpuszczę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Sellex

Był Damian... były jeszcze zasady,po przejęciu przez WP i kolesi piszących tu z pesudo redakcyjnej łapanki wielu "ogarniętych"ludzi odpuściło temat.Typer to coś ciągle wyjątkowego, coś jak stara radiowa ,"Trójka"więc trzeba być:)... Obowiązkowo!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.