Dyskusja

"Klatka po klatce". Poruszające słowa Marcina Różalskiego

- W wieku 18 lat miałem wypadek. Byłem sparaliżowany od pasa w dół i nie mogłem nic robić. Wiem, że za chwilę czeka mnie to samo. Ja tego nie chcę. Nie wiem, czy dam sobie z tym radę. Jak patrzę na młodych zawodników, którzy walczą, to im tego zazdroszczę. Nie cofnę czasu, ale chcę go oszukiwać dopóki będę mógł - powiedział w programie "Klatka po klatce" Marcin Różalski. 23 października 42-letni zawodnik wróci do klatki, by stoczyć pojedynek na gołe pięści na gali Genesis. Rywalem zawodnika z płocka będzie Josh Barnett. Amerykanin to prawdziwa legenda MMA. Był mistrzem UFC, królem Pancrase i finalistą turnieju organizacji PRIDE.

obejrzyj wideo

raap

bardzo zal mi tego pana, jak to sie stalo ,ze ktos mu cos takiego zrobil na twarzy. Mam nadzieje ,ze ich zlapano i nie wyjda z wiezienia przez dlugie lata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Widzę Myszy

@raap: On sam sobie to zrobił. Kompleksy i zaburzenia mentalne. Dokładnie to samo co powoduje, że młode zgrabne Polki tatuują się "na brudnopis"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.