Dyskusja

Reprezentacja Polski Reprezentacja Bośni i Hercegowiny

Polska - Bośnia i Hercegowina
14 października 2020, 20:45

3 : 0
Relacja

Jan Kozietulski

@PogromcaTroli: mnie żal wszystkich polskich żon, włącznie z moją. Taka u nas tradycja, nie możemy w Polsce inaczej, taki nasz obowiązek Polaka, katolika, patrioty, robimy to dla wartości Bóg, honor i ojczyzna, z raz obranej drogi nie zawracaj w tył

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Widzę Myszy

@Jan Kozietulski: Widzę. Walczyłeś niczym TW Bolek. Intelektualista po zawodówie, który myślał, że jak młotkiem umie wyklepać to powinien mieć płacone jak astronauta....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Jan Kozietulski

@Widzę Myszy: walczyłem niczym ostatni żołnierz wyklęty w konspiracji i podziemiu i nigdy nie splamiłem się pracą, całe moje życie to sabotaż i dywersja przeciw komunistom dla dobra Polski!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Widzę Myszy

@KoronaMKS: W świetle prawa jesteś dzieckiem niezależnie czy twoja stara będzie do ciebie mówiła "synuś" jak będziesz miał 50-tke

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
KoronaMKS

@Widzę Myszy: Ale mam takie same prawo jak wy i ty masz zero do gadania!!! Moja 18 coraz bliżej ciekawe czy wtedy tak samo napiszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.