Wątek dotyczący artykułu

DTM. Robert Kubica dał popis jazdy. Pierwsze podium Polaka

Robert Kubica wywalczył trzecie miejsce w niedzielnym wyścigu DTM na torze Zolder. Dla Polaka jest to pierwsze podium w karierze w niemieckiej serii wyścigowej. Kubica wykazał się mądrą strategią. Zwycięstwo odniósł Rene Rast.

przeczytaj cały artykuł

Thorin

Piotrze Sl wywołuje Cię, udowodnij, że nie jesteś trollem i pogratuluj mu, bo jest za co :) A swoją drogą jak to możliwe, żeby inwalida zdobył podium w wyścigu z zdrowymi kierowcami, hmm ? BRAWO ROBERT !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
piotr_sl

@Thorin: Nie ma czego i za co gratulować,po prostu tym razem szczęście mu dopisało, to po pierwsze.Po drugie: od kiedy Kubica jest inwalidą? Do tej pory na każde takie stwierdzenie o nim aż się gotowałeś a teraz proszę bardzo.Zapamiętam to sobie.Po trzecie: od kiedy pisanie o kimś prawdy jest trollingiem? Ja piszę prawdę o Kubicy,więc trollem nie jestem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Thorin

@piotr_sl: A wiesz co to znaczy sarkazm ??? Jest czego gratulować, bo z tych co odpadli to 1-2 mogło go wyprzedzić, bo reszta to poziom sprzętowy Kubicy, a więc wynik mimo wszystko byłby dobry... A trollem jesteś i to ohydnym i doskonale o tym wiesz i niczego nie zgłaszałem, po prostu mam życie poza tym portalem, a nie jak ty... jak byś był normalny to byś mu pogratulował, a nie na każdym kroku mu umniejszasz, zrobił ci coś ???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.