Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Premier League 5 kolejka

Kasyx

Generalka po 4 kolejkach Wiesiek Kamiński - 27 Obserwator30 - 25 Dastin - 24 Mbembi - 23 Kierowca Pociągu - 23 Wielkarybka - 23 Rambo - 23 Black Wars - 22 Abak - 21 Fazik - 21 RR 25 Torun - 20 Ilona14 - 20 Barceloniak11 - 20 Moplik - 19 Jerrypl - 19 PrzemekM11 - 17 Maciula87 - 17 Kasyx - 16 Sylwek75 (…)

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

Noooooooooooo Przemek ...................... p.... :) Trochę dziwię się Twojego zapytania?
W tej chwili mogę ciebie porównać do Typera Sportowych Faktów co mnie blokował przez 13 dni i twierdził, że Vive Kielce jeszcze gra w pucharze Polski z Górnikiem Zabrze. Dzisiaj mnie bardzo zdziwiło, że barany z typera SF twierdzą, że Feyenoord dalej gra ze Spartą Feyenoord (jest 20.13)
Postawiłem na zwycięstwo Feyenoordu i mnie przytrzymują od 14.30 w dalszym graniu.
Sywka75 (NOWEGO UCZESTNIKA) sam wprowadziłem do typerów i gdy będzie miał jakieś problemy ma do mnie ZADZWONIĆ !!!!
Jeżeli Sylwek75 będzie miał jakieś problemy punktowe to proszę (gospodarza tego typera - Kasyxa) o odpowiednie zaliczenie (tych samych zaliczonych spotkań co Sylwek75 i moich punktów do tego typera). Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Jest 22.00 i dalej SyFy twierdzą ,że spotkanie trwa (Feyenoord- Sparta). :) Albo jesteś z nimi albo za tymi co tutaj są z tobą kilka lat ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Nikt nie podejrzewa Cię o oszustwo, czy jakieś multikonta (chociaz takich tu nie brakuje)
Zdarza sie na typerach, że ludzie podaja typy innych uczestników. U Kierowcy w typerze żuzlowym, Penhall podawał typy Ermola (o ile mnie pamięć nie myli, to jego syn) i Elvisa (są znajomymi na fejsbuku)
Nikt nie robi z tego afery, po prostu należało się nam wyjaśnienie. Mam nadzieję Warsie, ze widzimy sie w weekend ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Penhall

Bo to jest mój syn. Pracował w Norwegii teraz w Niemczech.Podawał mi Messengerem a ja dalej. Michał go zna osobiście.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.