Dyskusja

Arletta

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

Hej, widzisz moje posty w kokpicie? Jeśli nie, to musisz mnie odobserwować i znów zaobsorwować.
>>> Jest jakiś błąd na SF od jakiegoś miesiąca. Nagle znikli na mojej tablicy wszyscy obserwujący mnie, choć na TWOJEJ jestem obserwowany...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arletta

To śmieszne ale ja widzę Twoje posty, pomimo tego, że nie widzę mojego awata w obserwujących.
Zrobię jednak resecik,żeby mój awat był widoczny, bo reklama jest dźwignią eeee popularności ;)
PS
Przy okazji. Tina dostała bana i nie wie na jak długo, bo nie dostała od redakcji żadnej informacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Coś Ty! Bana? I nie napisali na jak długo?? A to ci dopiero, miejmy nadzieję, że wkrótce tu znów będzie mogła wejść! Pozdrów biedaczkę! ;)
>>> Dzięki za ponowną obserwację, teraz mam Twój awat na tablicy, zawsze raźniej! ;)(

| Odpowiedz
blokuj
Arletta

Bana dostała za komentarz na Twoim typerku. Mam nadzieję, że nie przyczyniłeś się do tego hahahahahahahahah ;)
Mówiła mi kogo podejrzewa o zgłoszenie jej komentarza, a oba nicki zaczynały się na "S".
Nawiasem mówiąc to głupie dać komuś bana i nie napisać za co i na jak długo. Tego bana dostała 4 dni temu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Tom.

>>> o, tu mi też skasowali dopiero co odpowiedź do Ciebie. Bawią się w cenzorów, no ale skoro ktoś zgłasza najnormalniejsze posty... Whatever... niech się...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.