Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Janowski znów tuż za podium IMŚ. Otarł się o brąz, ale w głowie ma tylko złoto

Maciej Janowski znów otarł się o podium IMŚ, ale - niestety dla niego - ponownie zakończył zmagania w Grand Prix bez medalu. - Na pewno chęć zdobycia medalu nie słabnie, tylko rośnie - mówi.

przeczytaj cały artykuł

saxon

@tomas68: tak, dwa drugie miejsca w Toruniu świadczą o tym, że się skończyło. Co jest z Tobą nie tak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
saxon

@tomas68: ok, zgoda ale ja pytam co z oponami w przypadku Magica się skończyło?Rozumiem, że wałkujesz temat legalnie używanych Anlasów. Nagle ich zabroniono i każdy z zawodników na nich jeżdżących przechodził problem z szukaniem nowych ustawień. Już bez Anlasów w Toruniu na GP Magic był dwa razy drugi - więc ponowię pytanie: co się skończyło, bo Twój post zalatuje złośliwością i deprecjonowaniem jakości zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tomas68

@saxon: Jakie zajął miejsca zaraz po ogłoszeniu zakazu co do opon ?
Chyba nawet w jego ulubionej Pradze' wypadł słabo.
Sam jestem ciekaw jak by się miał gdyby te opony były zakazane od samego początku w GP.

| Odpowiedz
blokuj
saxon

@tomas68: Myślę, że gdyby od początku startował na Czechach, byłoby podobnie - 4 miejsce, bo od pierwszej trójki trochę odstawał. We Wrocku wydaje mi się, że byłby i tak na podium 2x, w Pradze mógłby wypaść lepiej - tam przechodził okres prestrajania z Anlasów na Mitasy, w Gorzowie nigdy mu nie szło, więc wypadłby słabo, a w Toruniu było już bardzo dobrze na Mitasach.

| Odpowiedz
blokuj
Morski Sarmata

@saxon: Nie liczy się tylko wynik. We Wrocławiu i później na IMP Magic odkręcał gaz i wyprzedzał jak chciał nigdy wcześniej ani nigdy później to mu się zdarzało.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.