Wątek dotyczący posta na blogu

Klasyfikacja generalna / 8 kolejka

jerrypl

Klasyfikacja generalna: 1. Witalis 52 (1 order słoneczka, 1 punkt fair play) 2. niktxxx 50 (1 order słoneczka) 3. RR 25 Toruń 49 4. RAMBO 47 (1 order słoneczka) 5. kibic poniedzielny 45 (1 punkt fair play)6. rabhadh 45 7. Ilona 14 44 8. dastin 43 (1 order słoneczka) 9. sternick 42 (1 order słoneczka)10. (…)

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Wyniki w 7. kolejce nie były porywające - średnia punktowa wyniosła 4.36. W tej przeciętnej kolejce kunsztem wykazał się Perec Freitag, który zdobył aż 10 punktów i sięgnął po swój pierwszy order słoneczka. Tym niemniej gdy odbędzie się zaległy mecz Lecha z Pogonią z 5. kolejki to będzie miał na koncie dwa ordery słoneczka. Duże brawa. 8 punktów uzyskali RAMBO i Tomasz Wróblicki. Bardzo proszę o sprawdzenie swoich wyników, ponieważ liczyłem je na dużym zmęczeniu.
Wyniki:
Perec Freitag 10
RAMBO 8
Tomasz Wróblicki 8
sternick 6
Ilona 14 5
kibic poniedzielny 5
RR 25 Toruń 5
Barceloniak11 4
Black Wars 4
Kasyx 4
kierowca pociągu 4
Mbembi 4
niktxxx 4
rabhadh 4
wielkarybka 4
Wiesiek Kamiński 4
Borysek ROW 3
Obserwator30 3
Witalis 3
dastin 2
jerrypl 2
Sylwek75 0

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Witalis

liczyłem je na dużym zmęczeniu

To tłumaczy drobne nieścisłości w generalce ;)
> RR 25 Toruń 49 (a nie 48)
> kibic poniedzielny 45 (a nie 43)
> sternick 42 (a nie 40)
......pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Zgadza się Witalisie, dzięki za czujność. Typ sternicka zaległego meczu mi się gdzieś zapodział, a chłopakom nie dodałem.

| Odpowiedz
blokuj
Black Wars

Hej jerrypl :) Sam wiesz, że jednak ciężko jest "trafnie" podliczyć.
Kolejkę temu nie podliczałem generalki a w tej "całą". :)
Są jednak z nami dobre "duszki" co czuwają i poprawiają nasze błędy ale są też "chochliki" co gdzieś zakrywają nasze podliczenia. Może gdybym w tej kolejce sam byłbym bardziej spostrzegawczy i dociekliwy to odnalazłbym jakiś błąd. Pozdrawiam. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.