Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Prezes Stali Gorzów odsłania kulisy rozmów ze Zmarzlikiem. To będzie najwyższy kontrakt w historii!

To będzie najwyższy kontrakt w historii Stali Gorzów i prawdopodobnie całego polskiego żużla. Prezes Marek Grzyb zatrzymał Bartosza Zmarzlika, którego chciały wszystkie kluby ekstraligowe. Wartość nowej umowy może sięgnąć trzech milionów złotych.

przeczytaj cały artykuł

mglexar

adi_kami - Zgadzam się z Tobą, że Leszno teoretycznie ma największą szansę na złoto w 2021. Zaznaczam teoretycznie, Twierdzisz też, że wydano za dużo na kontrakt ze Zmarzlikiem. Ja tak nie uważam.
Postaw się na miejscu decydentów Stali. Pozwoliłbyś na odejście Bartka do Motoru??
Przecież oni w tej swojej lokalnej prasie pisali od dawna, że sprowadzenie Zmarzlika do Lublina to ich priorytet, licząc na to, że Stal nie podniesie się po tak fatalnym początku w turniejach. Nie byłoby Bartka, nie byłoby Martina. I niby kto na ich miejscu??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielki Motor

@mglexar: Podaj prosze zrodlo, cytaty z tej lokalnej prasy ktora rzekomo miala transfer Zmarzlika za priorytet. Bardzo latwo zamienic bzdury pisane na syfach w rzeczywistosc, zawiodles mnie Mosci Panie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mglexar

@Wielki Motor: kurier lubelski 3/8 transferowe przymiarki w sezonie 2021 - Pozyskanie Mistrza Swiata byłoby wielkim transferowym sukcesem lubelskiego klubu. O tym, że Prezes chciałby Zmarzlika pozyskać mówi się...Początek sezonu dawał nadzieje, że żużlowiec będzie chciał zmienić otoczenie.. Jego gorzowska Stal fatalnie rozpoczęła rozgrywki... itd itp. I jeszcze Dzienniki Wschodnie - też mam Ci szukać??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
mglexar

@Wielki Motor: Ton protekcjonalny, ale zgadzam się co do meritum - też się czuję zawiedziony i nie będę tego rozwijać. I tyle.

| Odpowiedz
blokuj
MarS_80

@mglexar: Zastanów się kto zachowuję tu zdrowy rozsądek i rozum przede wszystkim , Kępa czy Grzyb? A może media i prasa? Już w poprzednim sezonie Wasz zawodnik mocno wygórował kontrakt, a na imię ma Krzysztof ;)

| Odpowiedz
blokuj
mglexar

@MarS_80: Pewnie wrócimy do tej rozmowy, jestem podziębiony, dzisiaj większość dnia w betach i dlatego myślenie o tej porze już nie wychodzi. Wcześniej nie widziałem Twojego wpisu. Wracając do tematu, no cóż - dzisiejsze dziennikarstwo to totalny upadek humanizmu, logiki, kilka prawd naraz, dotyczących tej samej sprawy.
Nie chciałbym źle osądzać Kempy, no ale czemu co roku kręci się wokół zawodników Stali i drażni naszych kibiców. Kto mu uwierzy w to co mówi?? Jedno mówi, drugie czyni.. Co zdanie to kłamstwo i manipulacja. Tak go odbieramy. Tyle na dzisiaj i do jutra.

| Odpowiedz
blokuj
MarS_80

Myślę że nie jeden raz!:) Jako kibice Stali błędnie oceniacie Kępe. To że jako beniaminek 2 lata temu desperacko szukaliśmy wzmocnień, przy takiej posusze na rynku, to nie wina Jakuba. Dawał konkretną umowę i stawkę bo zwyczajnie nie chciał spadku. Cześć zaproszonych zawodników zwyczajnie po dżentelmeńsku odmówiła, 3 się droczyło albo zwyczajnie nie dotrzymało słowa. Co do Waszego zawodnika (Kasprzak) wynegocjował to ile mógł i postawił sprawę jasno: Jeżeli odzyska zaległą gaże i ustali warunki kontraktu na nowy sezon to zostaję w Stali. I tak się stało. Dostał gażę na poziomie Zmarzlika i odzyskał zaległe akonta. Czy to było rozsądne? Proszę zapytać prezesa Grzyba, a nie Kępę, bo chyba on odpowiada za Stal ;)
P.s. Kuruj się! Też dopiero teraz odczytałem Twoją odpowiedź, cały dzień w biurze :/ Zdrówka życzę! Pozdro!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.