Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. Salzburg - Bayern: piorunująca końcówka Bawarczyków. Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Z jednej strony odwaga, z drugiej skuteczność. Red Bull Salzburg przegrał z Bayernem Monachium aż 2:6 w trzeciej kolejce grupy A Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla gości zdobył Robert Lewandowski.

przeczytaj cały artykuł

Dżorcz Klunej

Piekło wszystkich hejterów i to w jakieś 12 min. Wyrazy współczucia dla was naprawdę, wasze miny zapewne były bezcenne. Bayern stwarzał tylko pozory, że może przerwać zwycięską passę, ale w taki klub i takich zawodników trzeba wierzyć do samego końca.
Flick stworzył doskonalę funkcjonującą maszynę, która nawet jak traci jako pierwsza gola dalej idzie po swoje i walczy zaciekle do samego końca.