Wątek dotyczący artykułu

Zaatakowali Agnieszkę Radwańską. Jej zachowanie wywołało konsternację

Była polska tenisistka zwykle unikała wypowiadania się w kwestiach mocno dzielących Polaków. Kiedy jednak jest "na emeryturze", może sobie pozwolić na więcej.

przeczytaj cały artykuł

Trzygrosz54

Aga uważa ,( podobnie jak ja) ,że lepiej być bogatym i zdrowym ,niż chorym i biednym...Ci,którzy uważają inaczej niech robią to na własny rachunek ........a ponadto zgadzam się z "gatto" ,że tego typu info na portalu sportowym jest zbędna...........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Trzygrosz54

@vivere militare est: To jest tylko idea,do której należy dążyć. Wiele osób o niej zapomina nie dbając o swoje zdrowie,paląc faje,pijąc za dużo (wiadomo o jakie trunki chodzi), nie myśląc o zdrowym odżywianiu, sporcie ,ruchu. Znam z otoczenia i oglądam w TV wiele cudownych osób,niezamożnych,które prowadzą wspaniałe ,bogate ,zdrowe życie niekoniecznie oparte na wielkich funduszach . Tylko trzeba trochę starań ,organizacji, samozaparcia...Z mojego punktu widzenia : Jeżeli ktoś zachoruje, będzie miał wypadek itp. ,to ja płacąc ubezpieczenie co miesiąc przez 25 lat ok 1300 zł miesięcznie oraz podatki, (praktycznie unikam lekarzy i zwolnień ) nie mam problemu,aby zaakceptować potrzebę należytej opieki NFZ nad takim jegomościem ,czy osobą płci pięknej. Natomiast jeżeli osoba X nadużywa gorzały, czy też innych używek ,nie dba o siebie, i nagle podupada na zdrowiu z tego powodu ,to powiem szczerze - mam duży dylemat ,jak do tego podchodzić. Wracając do tematu głównego - uważam,że jak ktoś chce umartwiać się i poświęcać czas na ratowanie dziecka skazanego praktycznie na uzależnienie od innych przez całe życie - to jego decyzja....Obrazując inaczej : wolałbym poświęcić swój czas na opiekę ,pielęgnację kilku zdrowych jabłoni,niż tracić całą swoja energię na ratowanie jednego chorego drzewka,które nie wyda z siebie raczej nigdy zdrowych owoców. Takie mam punkt widzenia . W świecie,który powoli staje się przeludniony , a na dodatek coraz więcej w nim nieprawości i udawanego współczucia - taki punkt widzenia uważam za naturalny.....Pardon za tak długi wywód,ale tego typu tematu nie zamkniesz w jednym zdaniu,czy dwóch - jak niektórym się wydaje.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.