Wątek dotyczący artykułu

Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police zagrał krótki mecz po długiej przerwie

Grupa Azoty Chemik Police wrócił do rywalizacji w Tauron Lidze po kwarantannie. Nie pozwolił na żadną niespodziankę w Pile i pokonał 3:0 Eneę PTPS.

przeczytaj cały artykuł


italianista

Łukasik grając na pozycji ofensywnej przyjmującej zdobyła 7 punktów: 5/19 w ataku (26%), 1 as, 1 blok. Mędrzyk grając na pozycji defensywnej przyjmującej zdobyła 9 punktów, wszystkie atakiem: 9/16 (56%). Grajber 0/3 w ataku, jedyny punkt zdobyła blokiem. A był to mecz z najsłabszą drużyną ligi, której trudno będzie ugrać choćby jeden punkt w całym sezonie. Łukasik pokazała po raz kolejny, że jest słabą siatkarką i że w reprezentacji jest tylko dlatego, że trenerem jest pomyleniec, którego zadaniem było początkowo zaoranie reprezentacji. Grajber już wypadła z szóstki klubowej i gdyby nie kontuzja Salas, byłaby ostatnią, czwartą przyjmującą w drużynie. Przegrywa nawet ze słabiuteńką Łukasik, która grając na pozycji nr 2 okazała się w meczu z Piłą najsłabszą siatkarką z całej szóstki. Historia pokazała, że Nawrocki totalnie zbłaźnił się stawiając na Grajber w szóstce reprezentacji, tak samo jak robi to jeszcze cały czas z Łukasik próbując wepchać ją za wszelką cenę do czternastki. Łukasik nie jest ani dobrą atakującą ani dobrą przyjmującą. Co prawda w meczu z Piłą statystyki pokazują na jej dobry odbiór zagrywki, ale 26% w ataku to kompromitacja. Dotychczasowe ligowe statystyki w ataku Łukasik to 29,6%, Grajber 16,3% a Mędrzyk 42,9%. Jest to wystarczający dowód na potwierdzenie mojego twierdzenia, że z tej trójki tylko Mędrzyk nadaje się do czternastki reprezentacji, w której o swoją pozycję w szóstce powinna walczyć przede wszystkim z Fedusio.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawa61

@italianista: Bardzo trafnie. Mam tylko nadzieję, że w przyszłym sezonie w gronie przyjmujących Chemika zostanie tylko Salas i Mędrzyk i trzeba szukać wzmocnień. Grajber i tak za długo gra w tym klubie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.