Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Martin Vaculik: Nie chciałem odchodzić z Gorzowa. Mam do Stali duży sentyment

- Ciężko odchodzi się z drużyny, w której dobrze się czujesz i masz wielu kolegów - mówi Martin Vaculik, który w piątek ogłosił, że wraca do Moje Bermudy Stal Gorzów. - Tak naprawdę nigdy nie chciałem odchodzić, zmusiła mnie do tego sytuacja.

przeczytaj cały artykuł

CKM - COV

Vacul wraca do Gorzowa jak Holta do Częstochowy, zawsze przepełniony miłością do tych jedynych barw a zarazem goryczą po upływie tak długiego rozstania. Myślałem ze żużlowcy to twarde chłopaki są a tu lipa xD wrażliwy, delikatny, kruchy niczym poeta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GUNER

@CKM - COV: A może facet wyda jakiś zbiór wierszy. "

Gorzowie! Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie.
Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie."

Jakie to piękne i smutne będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kacper.U.L

@CKM - COV: Przepełniony miłością tą i naładowany adrenaliną po długim rozstaniu?Ciekawe co na to w Toruniu i może się odniosą:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.