Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Transfery. MrGarden GKM Grudziądz ma nowego trenera! Wiadomo, co z Kempińskim

To już pewne. Janusz Ślączka będzie trenerem MrGarden GKM-u Grudziądz w sezonie 2021. W klubie zostaje także dotychczasowy szkoleniowiec Robert Kempiński.

przeczytaj cały artykuł

grudziądzanin z Londynu

A myślałem, że skończy się pozororanctwem. Szukaliśmy, szukaliśmy i nie znaleźliśmy i wracamy do starej sprawdzonej koncepcji z Kempińskim. Na szczęście to się nie sprawdziło. Jesto jedyny transfer pozytywny w tym roku GKM. Ślączke uważam za dobry ruch( nie bardzo wiem co miałby robić Kempiński, może zamiatać parking), uważam że jest on cwaniakem który będzie wiedział jak przygotować tor, który nie lata po mediach i szuka dookoła winnych tylko nie usiebie. Jestem zupełnie spokjny że Ślaczka lepiej wykona zadanie niż Kempiński. Gorszej koncepcji niż Kempiński już nie może być. Mam nadzieję że panowie prezesi nie znajdą sobie punktu do walenia za ewntualne niepowodzenia. Kempiński był tak długo pełniącym obowiązki trenerem że zarząd klubu zapomniał jak działa profesjonalista. Było to już widać w przypadku Kościechy jaką różnice robi kiedy zajął się grudzidzkimi juniorami. Za 2, 3 lata może być głośno o grudziądzkich juniorach, a jak długo trwało przełamywanie prezesów żeby coś zrobić że szkoleniem. Uważam że klub to nie wlontariat, pieniądze na pensje pracowników idą z budżetu miasta. Kempiński to niepotzebnne ogniwo. Jeśli panowie Cichoracki z Fiałkowskim tak martwią się o przyszłość pana Kemińskiego to powinny zatrudnić go w swoich firmach. Kempiński ma już 49 lat i czas już aby przestać go prowadzić za rączkę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

@grudziądzanin z Londynu: mam wrazenie, ze ruch ze Slaczka, to moze byc cos wlasnie w stylu. chcieliscie trenera z zewnatrz, to macie. sklad jest jaki jest, nawet przy kims z wyzszej polki trenerskiej prawdopodobienstwo spadku jest duze. no i za rok, oczywiscie zarzad powie , trener z zewnatrz sie nie sprawdzil i myk powrot Kempesa na stanowisko, tylko ze tym razem w 1 lidze, a tam bedzie w teorii latwiej dla niego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.