Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Antonio Lindbaeck mówi "dość". Szwed zjeżdża ze sceny

Antonio Lindbaeck zaskoczył kibiców. Szwed w piątkowy poranek ogłosił zakończenie kariery. - Czas na nowy rozdział w moim życiu - przekazał Lindbaeck, którego ostatnim klubem w Polsce był RM Solar Falubaz Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł


Grzegorz Jarząbek

Do tej pory tolerowałem tą dyscyplinę sportu z powodu Antonia, teraz mówię dość. Czas najwyższy zakończyć białą supremację w żużlu. Co najmniej 50% zawodników powinno być pochodzenia afroamerykańskiego i mało tego, idąc z duchem czasu, przynajmniej jeden zawodnik w drużynie powinien być homoseksualistą ewentualnie osobą transpłciową. Proszę o poważne potraktowanie tego apelu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed01

@Grzegorz Jarząbek: Słusznie towarzyszu, ale zapomnieliście o Eski... to jest o Inuitach. Dlaczego nie ma żadnego przedstawiciela tej mniejszości w polskiej Elipie? Wiadomo - biali rasiści ich dyskryminują i nie dopuszczają utalentowanych Eski... to jest Inuitów do polskich klubów żużlowych. Ale to się zmieni, niech no tylko towarzyszka Lemparcica przejmie władzę w toku tęczowej rewolucji! Z tęczowym pozdrowieniem heh.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
el tuco

@Grzegorz Jarząbek: Jeden czarnoskóry zawodnik w całej dyscyplinie sportowej a poczucie zagrożenia jakbyś siedział w młynie na stadionie Association Sportive de Kigali. Współczucia. To musi być bardzo ciężkie żyć w takiej opresji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.