Wątek dotyczący artykułu

Marek Wawrzynowski: Włosi pokazali Polakom, gdzie ich miejsce w szeregu

Przegrany 0:2 mecz z Włochami pokazał nam nasze miejsce w piłkarskim szeregu. Możemy wejść do przedsionka europejskiego futbolu, zdjąć nawet płaszcz i posiedzieć w przedpokoju. Do salonu jednak nie mamy wstępu.

przeczytaj cały artykuł

Rafał Komar

Przecież oni wyglądali jakby dwa dni wcześniej przebiegli maraton! Nie było pary w nogach, nie było motoryki, już po 15 - stu minutach było to widać. W takim wypadku najlepsza taktyka nic nie pomoże. Jedynie co można zrobić to postawić "autobus" i liczyć na jakiś błąd przeciwnika. Włosi fizycznie lepiej przygotowani i dodatkowo zmotywowani problemami kadrowymi ,wyglądali jak extra klasa przy 3 lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Perec Freitag

@Rafał Komar: A przed meczem było słychać głosy wszelkiej maści "znafców", że Polacy jadą do Włoszech po zwycięstwo [sic!]. Dawno większej bredni nie słyszałem!

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.