Dyskusja

Liga Narodów. Koźmiński nie zgadza się z Lewandowskim. "To nie taktyka była problemem. Byliśmy słabsi w każdym elemencie!"

- Zbyt eskalujecie słowa Roberta Lewandowskiego. Ja uważam, że oceniając te spotkanie, w którym zagraliśmy bardzo słabo, naszym problemem nie była taktyka. Tym problemem była nasza słabość w każdym elemencie abecadła futbolowego. Byliśmy wolniejsi, byliśmy słabsi fizycznie, byliśmy słabsi technicznie, nie broniliśmy w sposób zorganizowany. Taktyka była tylko jednym elementem, który składał się na całość - mówi Marek Koźmiński, zapytany o słowa Roberta Lewandowskiego, który zasugerował, że przygotowania do meczu nie były najlepsze. - Często zdarza się tak, że wszystko przed meczem można założyć i rozrysować, po wejściu na boisko jest jednak inaczej. Trzeba pamiętać, że graliśmy z Włochami, którzy moim zdaniem są obecnie w najlepszej piątce drużyn w Europie. Nawet taki as jak Robert Lewandowski nie kopnął praktycznie wczoraj piłki - dodaje Koźmiński.

obejrzyj wideo


Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.