Wątek dotyczący artykułu

Tenis. 1000 tygodni z rzędu w czołowej "20" rankingu ATP. Niebywałe osiągnięcie Rogera Federera

Roger Federer od 1000 tygodni z rzędu jest notowany w czołowej "20" singlowego rankingu ATP. Szwajcar został pierwszym w historii tenisistą, który dokonał tego wyczynu.

przeczytaj cały artykuł

Trzygrosz54

Jak czytam jakikolwiek artykuł dotyczący w całości ,czy części RF - boję się zajrzeć do komentarzy,bo z góry zakładam,że pierwszy wpis to będzie kolejny, w powtarzalnym ,niestrawialnym klimacie osoby (kosmitki?),która nieszczęśliwie przypałętała się do tego działu. W czasach Agnieszki R. na tym forum wypowiadała się Vivendi,fiolka,Tom ,Potter , Krnąbrny Drwal ,krytyk Sharapov i wielu innych (przepraszam,że nie wymieniam wszystkich) , ciekawie, czasem prowokująco,ale z dobrą swadą - komentujących wydarzenia tenisowe internautów . Zadziewały się tutaj niezłe dialogi, nawet kłótnie,ale raczej motywujące do dobrych wpisów. Ten dział był niezwykle inspirujący. Tymczasem tego typu osoby,jak nieszczęsna Fanka - ( fanka zawodnika,który lepiej,że tego nie wie,że jest jego fanką ) - traktuję tak , jak na ogół traktuje się fanatyków...czyli unikam jak zarazy........Bardzo lubię RF i jestem jego fanem od początku jego kariery,ale praktycznie wszystkie komentarze tej osoby przyprawiają mnie o mdłości , bo smakują jak to samo danie,którym nas częstują od roku,czy dłużej.... .Czy można zamknąć drzwi na klucz i nie wpuszczać takich 'gości" do porządnego niegdyś lokalu ,jakim był "dział tenisa SF" ???? Co takie osoby wnoszą ciekawego do tego działu? Chyba tylko to,że dowartościowują tych ,którzy czytając, myślą sobie : "Już bardziej durnym i oszołomem być chyba nie można!!!!!!!".......Amen.......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fanka Rożera

@Trzygrosz54: jedyny z ciebie taki pożytek gigolo, to że kibicujesz Rożerowi i nienawidzisz Serbucha. Tylko dlatego ciebie gigolo tolerujemy tutaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Witam z kokpitu ;)
Abstrahując od tych dziwnych komentujących, to co mnie najwięcej hamuje w jakimkolwiek komentowaniu pod tymi artykułami są zmiany techniczne na tym portalu. Np. używając smartfona odpowiadam teraz z kokpitu (nawet nie wiem niestety komu ;)), bo jeśli próbowałbym wejść pod artykuł, to system na SF wymagałby ode mnie tysiąckrotnego ponownego logowania się (a już jestem przecież raz zalogowany). Piza tym dodali dodatkowe utrudnienia: wprowadzili "drzewka odpowiedzi", tak że ta np. będzie schowana pod Twoim postem. Lepiej było kiedyś, kiedy wszystkie posty pokazywały się na jednej płaszczyźnie, jak jest na blogach. Komu chce się klikować przez te odpowiedzi? W końcu mniejsze "udogodnienia" typu brak możliwości edycji i wycofania postu nie zachęcają do komentowania pod artykułami. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Tom.

PS2: Pozwoliłem sobie dołączyć Ciebie do moich obserwowanych. W ten sposób będę widział wszystkie Twoje posty w kokpicie i wiedział że to Ty piszesz. Ten ostatni zauważyłem przez lajki innych obserwowanych i nie wiedziałem najpierw, kto był autorem. Ponieważ jedyne co tu funkcjonuje na moim smartfonie jest kokpit i blogi, nie mogę śledzić na bieżąco tego co piszą pod artykułami (chyba że z komputera albo laptopu, ale nie na bieżąco i tylko co parę dni). Tak że teraz przez obserwację Ciebie będę trochę więcej wiedział, co się tam pod artykułami dzieje ;)
PS: Ta kokpitowa technika ma ten plus, że nie widzę powtarzających się ,graniczących z "przypadkami specjalnymi " wypocin tych użytkowników, o których pisałeś ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Tom.

PS3: Kończąc te odpowiedzi, zapraszam oczywiście od czasu do czasu również na naszeblogi typerkowe. Obecnie Potter prowadzi typerek ATP Londyn. Miłego dnia! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
efanka

Uważam, że ostracyzm społeczny nikomu nie pomaga, a za nickiem FR kryje się prawdziwy człowiek, o którym nic nie wiemy. Według mnie lepiej zachować neutralność wobec takich wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Hahaha temu komuś nie tylko ostracyzm społeczny nie pomoże, jemu czy jej nie pomoże już nic ;P Za bardzo te jej teksty przypominają mi "Lot nad kukułczym gniazdem". Lepiej to zostawić i nie wchodzić z nią/nim w żadne interakcje,bo można skończyć jak Jack Nicholson ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Trzygrosz54

Zauważyłem,że jednym z mankamentów współczesnego świata jest zbyt duża pobłażliwość na wiele zachowań.Dotyczy to chociażby relacji nauczyciel-uczeń,dorośli-młodzież itp. W naszym społeczeństwie zauważam szczególny brak szacunku młodszych do starszych osób , a wynika to ze zbyt dużej pobłażliwości właśnie i tolerancji do niewłaściwych - moim zdaniem - zachowań. Dlatego w ostatnim czasie postanowiłem przestać udawać,że pewne postawy mi się nie podobają i reagować.....- w sposób,który nie uważam za jakiś agresywny,czy też bardzo obraźliwy,jak to ostatnio jest w modzie,ale - nazwijmy to tak - dosadnie.Inaczej nie ma sensu.Czekam na jakąś kontrę,ripostę,argumenty przeciw ze strony adwersarza,ale rzadko się doczekuję na jakąkolwiek odpowiedź.Podejrzewam brak argumentacji bardziej,niż brak odwagi - przecież przez internet nie ugryzę.....Tego typu osoby,mam wrażenie, potrafią pisać tylko w "swoim"języku i mają na dzisiaj szczęście,że się im na to pozwala.Piszesz,że o nich nic nie wiemy...Jaki problem pokazać swój tok rozumowania i obronić swoją postawę?.
W innym wypadku taka osoba wycofując się ,milcząc - sama się poniekąd wyklucza z traktowania jej poważnie.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
efanka

No i jak tu z Tobą bić się na argumenty, nie tylko Fanka R nie ma szans :) Rozumiem Twój punkt widzenia i zgadzam się, że zbyt mało w pewnych sytuacjach reagujemy. Ale na takie wypowiedzi w sieci trudno znaleźć receptę i dlatego nie skupiam na nich swojej uwagi.

| Odpowiedz
blokuj
Trzygrosz54

Ogólnie mam to samo - nie zauważam, ale czasem po prostu nastrój powoduje,że mam ochotę się z kimś podroczyć,ale chyba bardziej - pobudzić w nim refleksję.Niestety zbyt rzadko ona się pojawia.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Witalis

@Trzygrosz54: Nie ma chyba fanki AŻ tak fanatycznej - wg mnie rzeczona/y Fanka R. jest antyfanem RF i na swój sposób robi sobie jaja z redaktorów piszących o RF.

| Odpowiedz
blokuj
Trzygrosz54

@Witalis: Tez zauważyłem jakąś dziwną grę tej osoby. Można oczywiście zaczepiać redaktorów o to,że nie doceniają w sposób należyty Nole, Rogera,czy Rafy lub wprost przeciwnie - tworzą peany na ich cześć,ale taka jest ich rola.Wg mojego odczucia w zależności od dnia,warsztatu , czy formy "sportowo-dziennikarskiej" starają się opisać w/w ,czy też innych zawodników , ich mecze , karierę - w miarę obiektywnie. To co wyprawia ta osoba , bezczelność i niekompetencja z jaką pozwala sobie na ich krytykę - powoduje u mnie zdziwienie,że nie jest jeszcze wyautowana.....Może potrzebny jest im dzisiaj taki oszołom,żeby prowokować innych do takich wpisów,jak chociażby nasze ? ..:)) Sądzę,że najlepszą metodą jest brak reakcji na kolejne wpisy i traktowanie ich "jak stęchłe powietrze"...Pozdr.

| Odpowiedz
blokuj
Witalis

@Trzygrosz54: Wliczając odpowiedzi do komentarzy (których oficjalnie nie obejmuje "Licznik komentarzy"), pod tym artykułem jest ok. 20 postów, co daje odpowiedź na pytanie: dlaczego moderacja nie usuwa niektórych userów, przeciwnie, zdaje się ich hołubić. Jak widać, gwarantują artykułowi "klikalność", co autorowi przynosi wymierną korzyść. Często zresztą redaktorzy sami prowokują do krytycznych wypowiedzi, jak np. p. Motyka w tytule innego artykułu "cytujący" zmanipulowaną wypowiedź Thiema nt. faworytów ATP Finals. Zdaje się, że takie obyczaje zapanowały na tym portalu z chwilą wchłonięcia SF przez WP... Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.