Wątek dotyczący artykułu

Koronawirus. Olbrzymi cios dla branży fitness po decyzji rządu. "Setki ludzi ląduje na bruku"

Polski rząd zdecydował się przedłużyć zawieszenie działalności obiektów z branży fitness na kolejny miesiąc. - Taka decyzja nie ma żadnych podstaw - mówi Tomasz Napiórkowski, prezes Polskiej Federacji Fitness.

przeczytaj cały artykuł

Maxxxx8080

W maskach będziecie ćwiczyć ? NIE, czyścić porządnie sprzęt po każdym użyciu ? NIE, Utrzymywać dystans 2 metrów ? NIE . Do tego ćwiczenia powodują że się sapie jak włochaty nosorożec a to powoduje że wasze wyziewy rozprzestrzeniają się kilkukrotnie dalej i z większą mocą niż osoby które np stoją spokojnie w galerii w sklepie do kasy. Oprócz tego sprzęt stoi za blisko siebie, szatnie są mikroskopijne, pryszniców nikt po każdym umyciu się kogoś nie będzie dezynfekował. Wg mnie siłownie, jakieś kluby skaczące na trampolinach itp.. nie są w stanie spełnić choćby tych minimalnych wymogów o których napisałem. Ogólnie to przykro mi że tak macie, ale to rząd powienien Wam pomóc, a wiemy jak jest. Dalej proszę głosować na PIS :) pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
areek83

@Maxxxx8080: a wiesz że w Anglii po ponownym otwarciu siłowni jakaś tam organizacja zarejestrowała 17 osób chorych na 8 mln co daje 0,0002 proc.?! a teraz u nas w pierwszej fali w Koszalinie zaraziło się się więcej osób podczas jednej wizyty w kościele?
Teraz trollu pisowski powiedz dlaczego kościoły są otwarte a siłownie zamknięte? może dlatego że ścierwo podobne do Ciebie na siłownie nie chodzi tylko siedzi przed TV po kościele w niedziele i skoki narciarskie ogląda a później ekspertem od sportu jest??

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Trzygrosz54

@zawodowiec: Maxxcośtam podał swoje argumenty i są one przekonywujące. Korzystałem z siłowni i jestem za ich otwarciem ,ale .....Ty pisząc,że jest zupełnie inaczej nie podałeś jakiegokolwiek argumentu. To jak chcesz przekonać kogokolwiek do swojej racji? Wystarczy napisać : "Jest zupełnie inaczej"?????? Słabo........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.