Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Po bandzie: PGE Ekstraliga 2021, czyli ***** ***. Byki wciąż budzą grozę [FELIETON]

- Co jeszcze przemawia za Bykami? Że tym razem nic nie muszą, lecz tylko mogą. A jeśli istnieje w żużlu coś takiego jak przewaga mentalna, dorzuciłbym i to. Żużlowa Polska się ich boi - pisze w swoim felietonie Wojciech Koerber.

przeczytaj cały artykuł

CKM_

Jeszcze nie zacząłem czytać a już "superpomysłowe" ustawienia strony przerzuciły mnie na dół do komentarzy. No dobra, jeśli tak to widzi WP to nie będę czytał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
el tuco

@CKM_: To samo tutaj. Napisałem ostatnio taki list do redakcji:

Dzień dobry,

używam strony sportowefakty.pl i jej działanie jest bardzo irytujące. Zarówno na przeglądarce Chrome, Firefox, jak i na Androidzie.
Najgorsze są sprawy logowania. Na komputerze wszędzie zaznaczam, by hasło było pamiętane. NIE JEST.
Na Androidzie jest jeszcze gorzej. Strona prosi o dane logowania, gdy próbuję komentować. Wklepuję dane, strona się odświeża, twierdząc, że "jestem już zalogowany".
Przy próbie skomentowania: Wymagane logowanie... Ręce opadają.

Ponadto wersja na komputer jest bardzo przeładowana i nieczytelna. Wszędzie krążą kolorowe reklamy, układ newsów i linków jest przeładowany. Wszystko jest ociężałe, zamula, oczy bolą od kolorystyki, zwłaszcza w moim ulubionym dziale żużel, który otrzymał świeżą, oczojebną, trawnikową zieleń.

Czy państwo zdajecie sobie z tego sprawę?

Dziękuję i czekam na odpowiedź.

... i czekam dalej na odpowiedź...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Szef na worku

@el tuco: List możesz wysłać do Dyrekcji Dzwonków Tramwajowych. Efekt będzie taki sam. Czas odpocząć od tych faktów chyba i wrócić za rok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.