Wątek dotyczący posta na blogu

Minityperek ATP Finals 2020

Pσtter

Zapraszam do wzięcia udziału w minityperze obejmującym turniej ATP Finals w Londynie. Impreza w stolicy Wielkiej Brytanii zagości od niedzieli do niedzieli, a konkretniej od 15 do 22 listopada. Doroczny turniej z udziałem 8 tenisistów i 8 par deblowych z czołówki rankingu ATP Race zamknie sezon 2020.Punktacja (…)

przeczytaj cały artykuł


hippekk

Dziękuję wszystkim za znakomitą zabawę w jakże elitarnym gronie :), zabawę tym cenniejszą, że było o nią tak trudno w tym roku. Gratulacje dla naszych Pań, które zdecydowanie lepiej od męskiej części typerkowiczów znają się na tenisie panów (i słusznie). Wielkie brawa i gratulacje za zwycięstwo we wszystkich możliwych klasyfikacjach dla Strażniczki :). Gratulacje za miejsca na podium w generalce dla Efani i Ekli. Gratulacje za podium w klasyfikacjach szczegółowych ponownie dla Efani i Ekli, także dla Papy Richarda i Pottera. Wielkie podziękowania dla Potterka za zorganizowanie i prowadzenie tego typerka, co okazało się sporym wyzwaniem, w tym podziękowania za typerka deblowego. Mam nadzieję, że przetrzymamy jakoś trudny okres i będziemy mogli bawić się typerkowo w przyszłym roku :))). A na razie - tenisowej dobrej nocki. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Nie powiem "oby do wiosny", tylko "oby najpóźniej do stycznia"!
>>> zapraszam WSZYSTKICH na typerek AO! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S: Obecnie 1. lutego jako najbardziej prawdopodobna data startu AO, czyli dwa tygodnie później od pierwotnej. A od 18.01 turnieje przygotowawcze. Przedtem 14 dni kwarantanny od przybycia (przylot możliwy od 1.01) ale nie wiadomo jeszcze, jakiej. Jeśli bez możliwości treningów, przynajmniej w drugim tygodniu kwarantanny, to będzie "no-go" i nikt nie przyjedzie wg. Johna Millmana. Oczywiście te daty to tylko spekulacje prasy, podającej jakieś źródła telefoniczne, nieoficjalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.