Wątek dotyczący artykułu

Żużel. POLADA postawiła już zarzut Maksymowi Drabikowi i wnioskuje o cztery lata zawieszenia. Możliwe trzy scenariusze

Ciąg dalszy sprawy Maksyma Drabika. POLADA postawiła już żużlowcowi zarzut. Zawodnik Betard Sparty Wrocław ma teraz czas na udzielenie odpowiedzi. Później w grę wchodzą trzy scenariusze.

przeczytaj cały artykuł


zeeet

Maks to nie jest mój ulubieniec . Ma bardzo dużo za uszami , przede wszystkim sodowa i gwiazdorzenie . Niestety wszystko zaczęło się gdy zrezygnował z pomocy ojca i zaczął słuchać pochlebców - doradców . Koniecznie chciał być taki samodzielny i dorosły . Ale z drugiej strony 4 lata ?????!!!!! . To nie ma nic wspólnego z karą adekwatną do przewinienia i czynnikiem wychowawczym jaki kara powinna odnieść . To jest zniszczenie kariery i nie jest absolutnie porównywalne z karami dla Dudka i Łaguty . A tak swoją drogą to wspaniała Pani Krysia i niemniej wybitny Pan Rusko wmanewrowali chłopaka . Jego dobro to oni mieli głęboko w d....ie . Liczyły się tylko i wyłącznie ich chore ambicje .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maveral

@zeeet: jednak zawodnik przed rozgrywkami podpisał papier, że zgadza się także a przepisami antydopingowymi. Podpisać było łatwo, ale jak przychodzi co do czego to "dajcie najwyżej rok", bo te 4 lata są w regulaminie tak dla picu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.