Wątek dotyczący posta na blogu

Klasyfikacja generalna / 11 kolejka

jerrypl

Klasyfikację generalną podam po poniedziałkowych i zaległych meczach. W 11. kolejce proszę o podanie strzelca (bądź asystenta). 11. kolejka:27.11 18:00 Wisła Płock - Cracovia 27.11 20:30 Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 28.11 15:00 Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 28.11 17:30 Podbeskidzie B.-B. - Śląsk (…)

przeczytaj cały artykuł

Black Wars

9 kolejka - wyniki 7/8
Tak dla przypomnienia w środę dokończymy 9 kolejkę spotkaniem (2.12. 18.00 Wisła Płock - Pogoń Szczecin).
===
W tej kolejce zwyciężę ja (Black Wars) z 11 pkt (może być ich oczywiście jeszcze więcej) i zdobędę pierwszy order słoneczka. :)
Być może dostąpi tego zaszczytu jeszcze Wiesiek Kamiński ale potrzebuje wygranej Wisły Płock.
Wszystkie punkty z tej kolejki były oczywiście zaliczone do generalki. :)
---
Ciekawie robi się w generalce i pierwsza trójka odjeżdża innym ale za nimi jest jeszcze ciekawiej bo między 4m a 11m jest tylko różnica 3pkt. :)
---
Black Wars 11 (2)
jerrypl 10 (2)
Wiesiek Kamiński 9 (1)
kierowca pociągu 8 (2)
Obserwator30 7 (2)
Borysek ROW 6 (2)
dastin 6 (X)
Ilona14 6 (X2)
niktxxx 6 (X)
Perec Freitag 6 (2)
RR25Toruń 6 (1X)
sternick 6 (X)
Witalis 6 (X)
kibic poniedzielny 4 (2)
Mbembi 4 (2)
RAMBO 4 (X)
Tomasz Wróblicki 4 (X)
wielkarybka 4 (X)
rabhadh 2 (X)
Sylwek75 2 (2)
Kasyx 1 (2)
Barceloniak11 0 (2)
=====
W nawiasie nasze typy do spotkania (Wisła Pł.-Pogoń).
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia i swoje zdobycze pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

9 kolejka - Wyniki KOŃCOWE
____
Witam. W końcu dokończona została ta kolejka spotkaniem Wisła Płock - Pogoń Szczecin 0:0.
W tej kolejce do zwycięstwa było potrzebne 11 pkt i zdobyłem je ja (Black Wars) i w magrodę zdobędę pierwszy order słoneczka. :)
Wszystkie punkty z tej kolejki były oczywiście wcześniej zaliczone do generalki oprócz spotkania (Wisła Pł.- Pogoń)
Pierwsza trójka w generalce oraz kolejnych siedmiu uczestników za to spotkanie zdobywa kolejne punkty. :)
---
Black Wars 11 (order słoneczka)
jerrypl 10
Wiesiek Kamiński 9
dastin 8
kierowca pociągu 8
niktxxx 8
sternick 8
Witalis 8
Ilona14 7
Obserwator30 7
RR25Toruń 7
Borysek ROW 6
Perec Freitag 6
RAMBO 6
Tomasz Wróblicki 6
wielkarybka 6
kibic poniedzielny 4
Mbembi 4
rabhadh 4
Sylwek75 2
Kasyx 1
Barceloniak11 0
=====
Oczywiście sprawdzamy moje podliczenia i swoje zdobycze pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.