Wątek dotyczący artykułu

F1. GP Sakhir. George Russell zadebiutował w świetnym stylu. Rekordowy czas Brytyjczyka

George Russell w debiucie za kierownicą Mercedesa nie mógł pokazać się z lepszej strony. Brytyjczyk osiągnął najlepszy czas w pierwszym treningu przed GP Sakhir, co stawia w niekomfortowej sytuacji Valtteriego Bottasa.

przeczytaj cały artykuł

Martine

To pokazuje ze nic nie warte sa tytuly Hamiltona, skoro nawet wygrywa fajtłapa Russel ktorego Kubica wyprzedza na startach jak dziecko, mimo bolidu w gorszej specyfikacji (co potwierdził były szef Lotusa) ..... .
Ciekawe jaki wynik miałby Kubica w tym aucie.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obiektywny

@Martine: nasz miszcz K. w tym aucie zajął by z góry upatrzoną pozycję czyli na końcu stawki! Tak jak to czyni od...zawsze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Targoński

@obiektywny: No faktycznie bardzo obiektywny z ciebie człowiek, jak ze mnie patriota, czyli żaden. Nawet w treningu gdzie tylko sprawdza poprawki i zdaje relacje w Alfie Romeo zdobył wysoką pozycję jak na wydajność bolidu, więc idź sobie zwal do swoich idoli nie wiem Krawczyka albo Rodowicz nie wiem kogo tam lubisz i nie zaśmiecaj forum myślącym osobom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.