Wątek dotyczący artykułu

F1. GP Sakhir. George Russell zadebiutował w świetnym stylu. Rekordowy czas Brytyjczyka

George Russell w debiucie za kierownicą Mercedesa nie mógł pokazać się z lepszej strony. Brytyjczyk osiągnął najlepszy czas w pierwszym treningu przed GP Sakhir, co stawia w niekomfortowej sytuacji Valtteriego Bottasa.

przeczytaj cały artykuł


waldi26

Widzę zerwało sie stadko ekspertów, którzy regularnie widząc Russella na końcu w Wiliamsie mysla ze to jakiś łamaga a auto Mercedesa samo wiezie go po torze. każdy z tych kierowców to świetny kierowca i w tym samym samochodzie jego umiejętności potrafią zrobić różnicę rzędu kilku dziesiątych. Zrozumcie sens F1 wtedy reszta bedzie jaśniejsza. To wyścig stajni ktore wykładają dużą kasę na utrzymanie, rozwój bolidów i zatrudniają kierowców którzy beda w stanie wykorzystać potencjał. Kasa dla zepolu jest za klasyfikację konstruktorów a mistrzostwo indywidualne dodatkiem, medialnie odwrotnie. Zgadza się, gdyby Hamiltona nie było w Mercu i tak obecnie Mercedes byłby mistrzowskim zespołem a ktos inny mistrzem. Przypomnę że RUS jest wielokrotnym mistrzem niższych serii i mial pecha trafic do najslabszego zespołu F1 . Sądzę że jeszcze pokaże na co go stać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marcin Targoński

@waldi26: Nie miał pecha, ponieważ Williams jest lub był (nie wiem jaka jest sytuacja po sprzedaniu stajni) akademią juniorów dla Mercedesa. Najpierw Bottas, teraz Russel, to tak samo jak Alpha Tauri dla Red Bulla czy Alfa Romeo dla Ferrari. Nie miał pecha, ponieważ to Mercedes go tam posadził. Oczywiście zgadzam się z twoją opinią, rozjaśniam tylko tę jedną kwestię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.