Wątek dotyczący artykułu

Droga Roberta Lewandowskiego na szczyt świata

- W pewnym momencie Robert Lewandowski wszedł na szczyt i sądziłem, że lepiej grać się nie da. W 2020 roku przeszedł samego siebie. Był najlepszy na świecie - mówi nam Adam Nawałka, były selekcjoner. W końcu Polak zdetronizował Messiego i Ronaldo.

przeczytaj cały artykuł


Poot

Redaktorze Wawrzynowski. Pisanina bez sprawdzenia faktów. CYTAT: ...w 2013 roku podpisał nową umowę z Borussią, która dała mu rocznie kwotę 5 milionów euro. Było to ogromne osiągnięcie, bo przecież wcześniej dyrektor klubu, Hans Joachim Watzke, zapowiedział, że polski zawodnik nie może zarabiać najwięcej w klubie... Z tego co Pan pisze należy wnioskować, że w 2013 roku Lewandowski podpisał umowę z BVB na jeden rok, ponieważ w 2014 roku grał już w FC Bayern. Ponadto nie chodziło o kwote 5-ciu a o 4-ry mln. A sprawa ''się rypnąła'' w 2012 roku w momencie przejścia Marco Reus z M'Gladbach do BVB. Kontrakt opiewał na 4,5 mln. Krótko potem Mario Goetze podpisał nowy kontrakt opiewający na 4 mln rocznie. Lewandowski wtedy już jako ''sprawdzony gracz'' poprosił również 4 mln, na co nie zgodził się ''zarząd'' BVB. I tym sposobem NIE DOSZŁO do podpisania umowy i Lewandowski ''ZA DARMO'' przeszedł do FC Bayern Monachium. To co Pan wypisuje to po prostu... nie wiem co? Skąd to Pan wytrzasnął?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbych22

@Poot: Jaki portal taka i dziennikarska jakość. Udający dziennikarzy media-workerzy SF co i rusz wypisują jakieś bzdury.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.