Wątek dotyczący artykułu

FIFA The Best. Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem w 2020 roku! "To wielkie osiągnięcie dla mnie i mojej drużyny"

- To był bardzo trudny rok dla wszystkich. Oczywiście najważniejsze było wygranie Ligi Mistrzów - mówił Robert Lewandowski po odebraniu nagrody FIFA The Best dla najlepszego piłkarza 2020 roku.

przeczytaj cały artykuł


pisk...a

gdyby nie zawirowania Messiego z chęcią zmiany klubu, to Lewandowski napewno nie wygrałby tego plebiscytu. Zaważyło też, że Bayern rozegrał więcej meczów od innych. No i fakt, że pozycja Lewandowskiego na boisku jest inna niż Messiego i Ronaldo. Ronaldo w Juventusie nie ma jak się pokazać, bo drużyna nie jest nastawiona na niego i musi sam kreować sytuacje, tak jak Messi. Pod względem umiejętności piłkarskich i techniki wśród tej trójki Lewy jest 3, ale zaważyły inne czynniki. Lewy ma szczęście, że w zespole 5-6 osób gra na niego, co i tak nie jest zwieńczone bramkami. Lewy bardzo dużo sytuacji marnuje. Myślę, że gdyby na jego miejscu był inny napastnik, np. Ibra, Kane, to strzelałby wiecej bramek od niego. Chociaż trzeba przyznać, że w Polsce jest najlepszy. Miał dużo szczęścia i pomogły okoliczności, że wygrał ten plebiscyt, który nie był taki sam jak w innych latach.Mimo tego trzeba mu pogratulować tego wyróżnienia mimo jego mniejszej rangi w tym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Easy

@pisk...a: To jest plebiscyt na najlepszego piłkarza, a najlepszy to najskuteczniejszy. Fakty i statystyki mówią za siebie. Ronaldo i Messi mogli w 2020 roku Lewemu co najwyżej buty zawiązać. Dziwi fakt, że wogóle znaleźli się w tej trójce, a świadczyć może o tym Ronaldo skwaszony na ceremoni...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Witalis

@pisk...a: Baju baj :) Największe "zawirowanie" Messiego to 2:8 Barcelony z Bayernem w LM (bramka Lewego > Messi ZERO) :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.