Wątek dotyczący artykułu

FIFA The Best. Zaskakujący wybór Roberta Lewandowskiego. Tak głosowali "Lewy" i Jerzy Brzęczek

Robert Lewandowski wygrał plebiscyt FIFA The Best na najlepszego piłkarza świata. "Lewemu" docenili m.in. Leo Messi i Cristiano Ronaldo. A na kogo zagłosowali tegoroczny laureat selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek?

przeczytaj cały artykuł


kubarojo

Szacun Cristiano za głosowanie!! To jest klasa. No ale media dalej będą dorabiać ci ''gębę'' aroganta, tylko dlatego, że wierzysz w siebie i czasem mówisz rzeczy niepopularne, których społeczeństwo nie lubi słyszeć. A jak ktoś z uwagą śledzi karierę Ronaldo - i nie z tabloidów, tylko solidnych źródeł - ten wie, że Ronaldo jest bardzo dobrym człowiekiem (wszyscy którzy go znają tak mówią) i pokazuje wielką klasę nie pierwszy raz. Niestety media to w większości hieny żerujące na kłamstwach, manipulacji i sensacji i zawsze robią jakieś g*wno-burze wokół Ronaldo, tylko dlatego, że ten zdaje sobie sprawę ze swoich osiągnięć i nie zamierza być potulny i nijaki. Tak czy siak - jeszcze raz szacun Cris za to głosowanie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.