Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Legia - Stal. Leszek Ojrzyński: To wielki dzień dla nas wszystkich

- Wyciągnęliśmy dużo z tych pięciu meczów, odkąd współpracuję ze Stalą, ale jeszcze daleka droga przed nami, by ekstraklasa została w Mielcu - mówił trener beniaminka Leszek Ojrzyński na konferencji prasowej po zwycięstwie 3:2 z Legią w Warszawie.

przeczytaj cały artykuł

Mniej niż zero

No cóż, w tym meczu stało sie to co nie powinno się Stać. Sędzia zrobił z siebie głównego bohatera meczu. Jeden karny nie podyktowany dla Legii po ręce, gdzie wg obecnych przepisów, każdy inny sędzia odgwizdałby wapno i jeden karny podyktowany z d...y gdzie Jędza z przeciwnikiem trzymali sie nawzajem za koszulki, ale że to było w polu karnym Legii i przeciwnik pierwszy zrobił padolino to sędzia podyktował wapno dla Stali. Z drugiej strony Legia miała 30 min na odrobienie strat i takiej drużynie jaką jest Stal powinna w tym czasie wklepać ze 2 bramy. Pierwsza nauczka i ostrzeżenie dla Cześka, jeszcze kilka takich wpadek i Mioduski spuści go razem z wodą w kiblu. Swoją drogą to gratulacje dla Ojrzyńskiego, zrobił dobrą robotę w Stali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Qrys

@Mniej niż zero: Pleciesz bzdury.....po faulach Wieteski i Jędrzejczyka obaj powinni wylecieć z boiska .A gdyby za trafienie w rękę piłką dawać karne to piłkarze bawiliby się w snajperów i karnych byłyby setki.Stal pokazała STALOWE SERCE a Legia to co zwykle TUMIWISIZM i jednak GŁUPOTĘ MONSTRUALNĄ .Zarazili się od dyrektora sportowego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Janusz Zając

@Mniej niż zero: Mieli 30 minut piszesz, ale jak cała drużyna Stali broniła w obrębie 16 , to nie jest wcale tak prosto się przebić, no i ten sędzia na pewno by nie pozwolił Stali zrobić krzywdy.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.