Wątek dotyczący artykułu

Polski arcymistrz wspomina Krzysztofa Bulskiego. "Jestem poruszony. Jedną partię zapamiętam do końca życia"

- Jestem poruszony śmiercią Krzysztofa Bulskiego. To była otwarta i pomocna osoba. Do końca życia pozostanie mi w pamięci jedna partia, którą miałem z Krzyśkiem w wieku 10-11 lat - mówi Radosław Wojtaszek, arcymistrz szachowy.

przeczytaj cały artykuł

henryabor

Z szachami pod pachą po swojej ostatniej partii ze śmiercią, odszedł na zawsze szachowy arcymistrz Krzysztof Bulski! Odszedł i już nigdy z nikim nie usiądzie do żadnej partii swoich ukochanych szachów! Odszedł na zawsze i na zawsze opuścił swoje dwie ukochane, malutkie córki! Córki i szachy, szachy i córki, to jedyne miłości jego krótkiego życia! Miał zaledwie 33 lata! Tragedia! Rozpacz! Ból!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
henryabor

@henryabor: Wstępnie ustaloną przyczyną śmierci jest rozległy zawał serca. Jednak ostatecznie ustali to głębsza analiza materiałów z sekcji zwłok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
henryabor

@henryabor: Wstępnie ustaloną przyczyną śmierci jest rozległy zawał serca. Jednak ostatecznie ustali to głębsza analiza materiałów z sekcji zwłok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.