Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Peter Ljung: Uderzyłem w słup, a rodzina była 10 metrów dalej. Nikt nie wiedział, co mi się stało [WYWIAD]

Przeleciał przez bandę i uderzył w słup. Z odległości 10 metrów patrzyła na to jego rodzina. - Powiedzieli, żebym więcej już tak nie robił, a ja obiecałem, że się postaram - mówi Peter Ljung, uczestnik jednego z największych karamboli sezonu 2020.

przeczytaj cały artykuł

NaturalBornLeader

Spokojnie Peter.
W Krośnie nie uderzysz na pewno w słup od oświetlenia, bo na stadionie nie ma i nie będzie prędko oświetlenia. Po ewentualnym karambolu w pierwszym lub drugim łuku nie wylecisz też na trybuny, bo w Krośnie na pierwszym i drugim łuku nie ma trybun xD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIAnista

@NaturalBornLeader: Nie bądź taki pewny,że nie będzie oświetlenia.Jaszcze się możesz mocno zdziwić terminem zainstalowania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.