Wątek dotyczący posta na blogu

Klasyfikacja generalna / 14 kolejka

jerrypl

W 14. kolejce proszę o podanie strzelca. Powodzenia! 14. kolejka:17.12 18:00 Śląsk Wrocław - Warta Poznań 18.12 18:00 Wisła Płock - Podbeskidzie B.-B. 18.12 20:30 Legia Warszawa - Stal Mielec 19.12 15:00 Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 19.12 17:30 Cracovia - Lechia Gdańsk 19.12 20:00 Lech Poznań - Wisła (…)

przeczytaj cały artykuł

Witalis

Witam. Z 2-ch niedzielnych spotkań trudniejszy do przewidzenia okazał się wynik meczu: Piast - Raków (0:0) - 2x trafiony za 2 pkt i 7x 1 pkt,
natomiast w ostatnim meczu 2020 r.: Jagiellonia - Górnik (1:0) niemal komplet (z 1 wyjątkiem) trafnych: 16x po 2 pkt i 5x po 1 pkt... do tego dla 4-ch uczestników po 1 pkt za bramkę Imaza.
...14 kolejkę wygrali Obserwator30 i Wiesiek Kamiński, zdobywając po 10 pkt oraz swoje pierwsze ordery słoneczka :) Brawa!
---
10 pkt > Obserwator, Wiesiek Kamiński
9 Black Wars, dastin, Jerry, P.Freitag, T.Wróblicki, wielkarybka, Witalis
8 Ilona14, sternick
7 rabhadh, RR25Toruń, Sylwek75
6 kierowca pociągu, Mbembi, niktxxx
5 Kasyx, kibic poniedzielny
4 Barceloniak, Borysek ROW
2 RAMBO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Black Wars

Witam. Wszystko ładnie podliczone tylko z jednym małym wyjątkiem.
rabhadh 9pkt
---
Jednak nie tylko ja mylę się. Witaj w klubie. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Witalis

Rzeczywiście 9 pkt :) Próbując samemu podliczać wyniki kolejki tym bardziej widzę i doceniam Twój Warsie i gospodarza typera Jerry'ego trud, niełatwo połapać się w tym gąszczu cyferek ;)

| Odpowiedz
blokuj
Black Wars

Idąc tropem "błędów" teraz to ja upolowałem 1pkt fair play o ile go przyzna jerrypl. ;)
Jeżeli tak to wpadłem na metę w tym roku na 5m a dastin spadnie na 6m po tej kolejce w generalce. :) Pierwsza "6" jest w klubie "100" pkt. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Witalis

No i dobrze, przynajmniej jest jakiś pożytek z mojego błędu ;)
Idąc dalej tropem liczb... moje 111 pkt w generalce daje średnią 7,93 pkt
na 1 kolejkę, co jest wynikiem zbliżonym do zwycięzcy poprzedniej edycji: eXpErT miał 7,94. Sęk w tym, jak tę średnią utrzymać do końca sezonu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Black Wars

Nie jest moim, jerrypl czy teraz twoim zabieranie innym punktów tylko pomoc (w szybszym) podliczaniu kolejek.
Błędy zdarzały się wcześniej innym i będą zdarzać się i teraz.
Wiadomo , że przede wszystkim przy spotkaniach przekładanych w różnym czasie trzeba czasu żeby "poskładać" wszystkie typy. Czasami coś się przeoczy i wtedy zaczynają się ..... "zgrzyty" na blogu. ;)
Noooo dobra czas podać generalkę, ale czekam na przyznanie oficjalnie 1pkt fair play. :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.