Wątek dotyczący artykułu

PlusLiga. Co stało się z PGE Skrą Bełchatów? "Nakręcaliśmy się błędami"

- Mentalnie to dla nas ciężki moment, podobnie zresztą jak cały sezon - mówił trener PGE Skry Bełchatów Michał Mieszko Gogol po niespodziewanej wyjazdowej przegranej 0:3 ze Stalą Nysa. To szósta porażka bełchatowian w tym sezonie PlusLigi.

przeczytaj cały artykuł


andelek

wszyscy co potrafili grać w siatkówkę to ze Skry odeszli no może poza Ebadipourem a trener to naprawdę cudo na patyku.Skończyły się pieniądze w bełchatowskim sporcie bo wszystko zabiera PGE a oddaje na jakieś ochłapy to i wyniki są marne a będą jeszcze gorsze.Zarówno GKS jak i SKRA będą coraz niżej w tabelach i poziomach rozgrywek taki drugi Wałbrzych zgotowali rządzący w PGE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

@andelek: Przecież tegoroczny skład Skry jest całkiem sensowny i całkiem niezły, na każdej pozycji przynajmniej solidni zawodnicy (poza libero). Taki zestaw personalny jakim dysponuje obecnie Skra ma w normalnych warunkach obowiązek plasować się spokojnie w ligowym top 4 (co więcej, uważam że taki zestaw powinien celować w MP) - a taką Nysę powinni klepać bez mrugnięcia okiem 0:3 zawsze i wszędzie.
Zespół od początku sezonu wygląda na fatalnie przygotowany, a za to odpowiedzialność ponosi trener wraz ze swoim sztabem (głównie mam na myśli trenera przygotowania fizycznego).
Na ten moment w Skrze nie ma ani jednego zawodnika który byłby w dobrej formie, no może jedynie N. Huber - cała reszta gra o klasę lub nawet dwie niżej od tego co powinni (Skra nie gra nawet "solidnej przeciętności"). I to nie jest przypadek tylko sygnał, że popełniono błędy w przygotowaniu do sezonu - i być może dalej są popełniane skoro mamy połowę sezonu, rozegranych kilkanaście spotkań, a kompletnie nie widać żadnej poprawy jakości gry Skry. A w środę szykuje się kolejna porażka bo grają z JW który nawet w lepszej dyspozycji nigdy im nie leżał

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.