Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

fazzzi

Tak po starej "znajomości"... Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. By w Twoim sercu zawsze było miejsce dla Niego. Mam nadzieję, że u Ciebie eM wszystko w porządku i chcę w to wierzyć;) Właśnie leci w radyjku "Words" The Christians... takie pod choinkę niech będzie;) Szakiemu też samych serdeczności płynących z Tych Świąt... i Wszystkim którzy w Niego Wierzą.........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ-BabiesLivesMatter

Dzięki Fazzziku... Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowych przede wszystkim! Dla Ciebie i Twoich Bliskich :)
Motylek wsiąkł, nie wiem co u Niej... mam nadzieje, że wszystko dobrze, a tylko nie chce się tutaj zaglądać...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Fazzziku....śledzę poczynania naszego Zastalu....i serce rośnie z ich gry, choć włodarzy klubu i miasta serdecznie mam dość....i nie obwiniam tylko JK, bo JJ ma dużo za uszami. Drwala nie darzę najmniejszą sympatią za jego poczynania od lewa do prawa, ale ten drugi też bezczelnie w zawijasy potrafi.....mówi, jakby nic nie mówił, byle zamotać i do końca ściemniać:(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
fazzzi

Jestem, ale jeszcze tylko chwilę... bo chcę pomóc w Tym Dniu. Cieszę się, że Zdrowa Jesteś... bo myślałem, że Twoje zamilknięcie ma z tym związek. Martwisz mnie z tym "dobre miesza się z tym gorszym" mam nadzieję, że dasz radę z tym co gorsze. Sił i mądrości Ci życzę i ufności, że tam gdzie nie dajemy rady On może Wszystko. Dziś wyciąga do nas Dłoń a naszą rolą umieć Go Przyjąć i pozwolić mu zamieszkać w sercach naszych...
Dawno, nawet b. się nie odzywałaś. Śledzisz to wiesz co się ponawyrabiało. Powiem Ci nie wchodząc w meandry o których też pojęcia pewnie nie mam najpewniej jak to w życiu prawda leży po środku. To nie dzień by oskarżać i wskazywać winnych. Trzeba pokory, mądrości i dobrej woli by ocalić to co zbudowano przecież dużym wysiłkiem i niech tego małostkowe wojenki nie niszczą. Zgoda buduje... wiadomo co rujnuje... Chcę wierzyć, że mądrość wygra z głupotą i nadal będziemy mieć radochę z gry Dzików. A im lepiej grają tym piękniej po sezonie nam drużynę rozdrapią od Tabaka zaczynając;] i tak znowu będziemy budować od nowa... byle na fundamentach a nie piachu;) Fajnie... nawet b. że się odezwałaś... bo wiesz funeralny mój jakby co to odpalę i tyle mnie poczytasz;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.