Wątek dotyczący artykułu

Mistrzostwa Polski. Dawid Kubacki: Skończyło się względnie "ok", choć nie dla wszystkich

Dawid Kubacki zajął drugie miejsce w mistrzostwach Polski, które zakończyły się po pierwszej serii. - Sytuacja nie wyglądała za ciekawie już rano - tłumaczył świeżo upieczony wicemistrz kraju.

przeczytaj cały artykuł


Poot

DLACZEGO serwis wp.pl nie pisze nic więcej o wypadku na skoczni który miała Kinga Rajda!? Najbardziej wkurza mnie postawa Małysza. Zna niebezpieczeństwo a mimo to naraża innych. Tym bardziej że było ''ostrzeżenie''. Już w pierwszej kolejce kilku zawodników szczęóliwie wylądowało. Gdybym był rodzicem Kingi - bez przesady ale oddałbym sprawę do sądu o świadome narażanie na utratę zdrowia. Nie byłoby żadnego ALE!!! ADAM SKOMPROMITOWAŁES SIE!!! Postępujesz jak żółtodziub. TŁUMACZENIE, że upadki były skutkiem błędów skoczków dyskwalifikuje cię całkowicie, abyś jako BYŁY ZAWODNIK, znający temat zajmował "stołek" do którego, żeś się przykleił i opowiadał takie głupoty. Jeżeli uważasz, że umowy sponsorskie (innego sensownego wyjaśnienia nie widzę) są ważniejsze niż zdrowie zawodników... ''Prezes'' Tajner DO NATYCHMIASTOWEJ DYMISJI - jeżeli szef związku, były zawodnik igra ze zdrowiem młodych ludzi - POWINIEN NATYCHMIAST odejść!!! KINGA - WRACAJ DO ZDROWIA!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Waldemar Sołtyka

@Poot: człowieku, chyba wpadłeś w panikę jakyś sam upadł na głowę. To jest sport niebezpieczny i każdy to wie. Wszędzie sportowcy odnoszą kontuzje i maqją różnego rodzaju upadki. Chyba nie myślisz, że naszych bedą nosić w nosidełkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.