Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga. Fatalna pierwsza połowa i koncert Bayernu w drugiej części gry. Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium w pierwszej połowie zagrał fatalnie i przegrywał z 1.FSV Mainz 0:2. Jednak po przerwie mistrzowie Niemiec nie dali rywalom szans i wygrali 5:2. Dwie bramki strzelił Robert Lewandowski, a do tego zaliczył asystę.

przeczytaj cały artykuł

lnsu

@Łukasz Witczyk Zapomniałeś typie dodać, że grali z przepotęgą niemieckiej ligi! Zespół na przedostatnim miejscu w tabeli. xD
Do tego JEDNA bramka lewego, bo karne, to byle pachole strzela w obecnych czasach - patrz NAWET RAMOS + pseudo asysta, bo jak to było podanie CELOWE, to rozumiem, że z Anglią Robercik solo ze 4 bramy wypracuje? A nie... on wypracowuje bramy z Azerbejdżanem max, ale cóż... "też na A".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
titofito

@lnsu: Widać jaką masz wiedzę. Lewandowski jest w ścisłej czołówce w Europie pod względem skuteczności w rzutach karnych, przed Ronaldo i daleko przed Messim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.