Wątek dotyczący artykułu

Bundesliga. Fatalna pierwsza połowa i koncert Bayernu w drugiej części gry. Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Bayern Monachium w pierwszej połowie zagrał fatalnie i przegrywał z 1.FSV Mainz 0:2. Jednak po przerwie mistrzowie Niemiec nie dali rywalom szans i wygrali 5:2. Dwie bramki strzelił Robert Lewandowski, a do tego zaliczył asystę.

przeczytaj cały artykuł

cezary1961

kundelki szczekają żyłki wa m popękaja,wznosicie się na szczyty fantazji aby umiejszyć dokonania Lewego......żeby głupata mogła latać to latalibyście jak orły ,a tak kisicie się we własnej zawiści i tępocie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.