Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Peter Kildemand okaże się czarnym koniem? "To naprawdę jadowity pająk"

Peter Kildemand to zawodnik, który może mieć duży wpływ na wyniki Startu Gniezno w sezonie 2021. - Może okazać się czarnym koniem drużyny Startu i całej ligi - spostrzega Piotr Mikołajczak, były dyrektor i członek zarządu gnieźnieńskiego klubu.

przeczytaj cały artykuł


Kreutz

Pająk, jeden dobry sezon w Łodzi i jeden w Rzeszowie, później już tylko równia pochyła. Ale tonący brzytwy się chwyta, po tym jak do wiatru wystawili ich Gała, Pavlić i Bertzon nie było kogo już brać, to trafiło na Kildemanda i .....Jabola :D :D :D :))) Mikołajczak widział co się dzieje, więc zawinął kitę i ruszył w świat. Wolał drugoligowe Opole niż ten cyrk na Wrzesińskiej.
Ale jak to się mówi: jacy kibice, taki klub.

Cześć i chwała pamięci Nicole !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiesiek68

@Kreutz: drogi kolego akurat oglądałem Mikołajczaka u Domańskiego,Nie zrozumienia Mikołajczaka i Menadżera Wojciechowskiego polegało na tym że Mikołajczak przyklepał transfer Klintda z Ostrowa był na 100%co potwierdza w tej rozmowie Mikołajczak,a nosiło by sie to z dużą kasą,a w dobie pandemi i wielkiej niewiadomej Wojciechowski wolał owiele tańszego kildemanda a może cos z nie go wyjdzie i nie będzie drogo w porównaniu do klindta kto ma racje zobaczymy,w dobie pandemi mize okzac sie ze Wojciechowski.Po za tym Wojciechowski jeszcze 2021 nie chciał wchodzić do ekipy,a to z powodu słabych młodzieżowców Gniezna. Dopiero od 2021 będą mogli jeżdzic dwa talenty z Gniezna w młodzieżówce tylko tam bo na ligę jeszcze za młodzi a są to Mateusz Jabłoński i Oskar Hurysz których już dzisiaj porównóje się do największych sław zawodniczych Gniezna.Muszą się oni dobrze pojeździć,A na prawdę są genialni.Wiek który z Panów miał rację w krótce się okaże.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.