Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Jest nowy środkowy w Lublinie. Start przechwycił zawodnika swojego niedawnego rywala

Amerykanin Devin Searcy został nowym środkowym Pszczółki Startu Lublin. 31-letni zawodnik ostatnio występował w węgierskiej ekipie Falco Vulcano Szombathely, z którą wicemistrzowie Polski rywalizowali w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł


Mistrz z Lublina

Transfer ten poniekąd zdradził red.Wojciech Michałowicz podczas relacji tv z meczu Startu na Węgrzech - wtedy zawodnik był ,,kuszony'' przez lubelski klub. Taka liga, u kobiet jest to samo - z tą większa różnicą, że kontraktujesz 3 dość dobre Amerykanki z WNBA i w zasadzie grasz o tytuł. Ten sezon to porażka działaczy Startu, poza Laksą pozostali zagraniczni to niewypały - po co była zmiana agencji przed sezonem? u poprzedniej klub miał raczej lepszą reputację, a u nowej traktowany był/jest jako frajer do dym...a

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Jalu Kurek

@Mistrz z Lublina: Laksa został po poprzednim sezonie, więc był sprawdzony. Z nowych to SDW można uznać za całkiem transfer całkiem udany. Sezon się jeszcze nie skończył. Z trudem i opornie ale wygrali całkiem sporo meczów i pozycja w tabeli jest całkiem niezła. Widać że walczą, przebudowali skład. Zobaczymy jak będzie w PP i plejofach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.