Wątek dotyczący artykułu

Koronawirus. Obostrzenia. Polacy zapisują się masowo do związków sportowych

W związku z obostrzeniami pandemicznymi w zasadzie żaden amator nie może w pełnym zakresie uprawiać sportu. Polak jednak potrafi, związki sportowe zanotowały znaczny wzrost liczby członków.

przeczytaj cały artykuł

Jacaplaca

Ja uprawiam sport po tytułem: 10 godzin dziennie 6 dni w tygodniu na budowie. I nie płaczę że mj siłkę zamknęli. Polecam wszystkim - i jeszcze wam zapłacą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan_ivosz

@Jacaplaca: Ja pracuję jako programista często po 14-16 godzin dziennie a ponieważ moja praca mi się podoba i przynosi mi bardzo dużo satysfakcji to nie zamierzaj jej zmienić na prace na budowie. W moim fachu pracy jest dużo i tylko czasu na jej wykonywanie brakuje. Po pracy natomiast realizuję się jako piłkarz A-klasy trenując 2-3 razy w tygodniu i w weekendy grając mecz. Od poniedziałku 18 stycznia 2021 planowaliśmy wznowić treningi po zimowej przerwie. Zgodnie z tym co postanowił rząd, to jako piłkarz mogę sobie jedynie pobiegać i to sam bo nie jestem członkiem kadry narodowej ani znaczna część moich dochodów nie pochodzi z grania w piłkę. Czyli z metodami treningowymi wracamy do starych czasów gdy twierdzono, że formę fizyczną budują piłkarze zimą biegając po górach. Zainteresowanym proponuje wyszukać wypowiedzi byłych już polskich piłkarzy, którzy w przeszłości wyjeżdżali za granicę, co sądzą o takim budowaniu formy piłkarza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.