Wątek dotyczący artykułu

Maciej Lampe zagrał w PLK i mówi wprost: Chcę walczyć o złoto

- Jestem ambitnym gościem, zawsze gram o najwyższe cele. Chcę walczyć o mistrzostwo Polski - mówi Maciej Lampe, który w debiucie wypadł obiecująco. Koszykarz - po wielu miesiącach - otrzymał powołanie do kadry.

przeczytaj cały artykuł

SlavicPride

Maciek... Ambicja a możliwości to dwa osobne tematy... Chcesz walczyć o złoto i fajnie... Masz swoje ambicje... Ale chyba zapomniałeś że koszykówka to sport zespołowy, a Ty sam tego złota nie wygrasz. Proste pytanie: Czy jesteś w zespole mogącym wygrać serię w play-offach, o finale nie wspominając? Oczywiście przy całym szacunki do Kinga (jestem z ZG, ale zespół ze Szczecina jest mi z pewnych względów wręcz bliski)...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf1

@SlavicPride: Zgadzam się z Tobą. Fajnie że Maciek ma wysokie ambicje - prawidłowe nastawienie, ale nie wydaje mi się, żeby było aż tak dobrze. Może przejdziemy jedną rundę play-off (oczywiście zależy z którego miejsca wejdziemy, bo że wejdziemy to raczej na pewno - nie po to ściągano Maćka i hiszpańskiego trenera) ale maks co możemy ugrać w tym sezonie to miejsca 3-6. Tak mi się wydaje. Mistrzem będzie Zastal.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.