Wątek dotyczący artykułu

Media: PZPN kontaktował się z Marco Giampaolo

Kto zastąpi Jerzego Brzęczka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski? Jednym z kandydatów jest Marco Giampaolo, z którym - jak donoszą włoskie media - miał kontaktować się PZPN.

przeczytaj cały artykuł


zbanowany

PZPN i wszystko jasne. Hańba Polskiej Piłki Nożnej. Jakim trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że ten Włoch nic nie osiągnął jako trener i jest gorzej niż przeciętny. Wyniki mówią same za siebie. Ale ważne że kolega. Beenhakker miał słabą drużynę, ale wycisnął z niej maksimum, ale działał po swojemu co się działaczom nie podobało. Oni wolą swoich ludzi i mają własny plan działania. Plan który od dziesięcioleci nie zdaje egzaminu. Wstyd Panie Boniek, WSTYD!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szylkretkot

@zbanowany: Masz rację Beenhakker, był najlepszym trenerem od czasu Górskiego. Chciał zmienić cała Polską piłkę, zreformować ją. Osiągnął naprawdę dużo z przeciętnymi wtedy zawodnikami. A teraz gdy mamy dobrych zawodników to po kolei są zatrudnia się miernoty trenerskie. Którzy grają ostrożną piłkę jakby bali się stracić stanowisko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.