Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Emil Sajfutdinow: Sądzę, że im więcej osób zaszczepi się przeciwko COVID19 tym lepiej

PGE Ekstraliga i wszystkie kluby ligi przystąpiły do Narodowego Programu Szczepień. Emil Sajfutdinow liczy, że szczepionka na COVID-19 pomoże w powrocie do normalności.

przeczytaj cały artykuł

Kung Lao

Brawo Emil głos rozsądku... Niestety ale jest duży odsetek osób który wierzy bardziej w pierdy która opowiada w internetach jakaś tam pani Krysia która nie czuję różnicy między RNA a DNA itp. Cóż długo ta pandemia nie minie i wakacji też nie będzie ani w tym ani przyszłym roku. Nic nie będzie przez paru przychlastów którzy nie potrafią zrobić chłodnej kalkulacji i odsiać bzdur od jeszcze większych bzdur...Nauka w służbie ludu mawiał Staszic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Krzy Siek

@Kung Lao: człowieku ciebie jak się czyta to mam wątpliwości czy już nie jesteś po szczepieniu hahahah bełkot totalny i jeśli wierzysz w to co Ci mówią w telewizji too szczerze ? niee jest mi Ciebie szkoda ani trochę :) ta cała szczepionka sama zrobi selekcję wśród luudzi , aa debili mi nie szkoda :)
za granicą już wstrzymują szczepienia , bo ludzie umierają nawet kilka h po zaszczepieniu !!!! ale tzw " ludziom" wyznającym propagande PIS-u nie przetłumaczysz ....przecież jarek jest taki zayebisty , że jprdl hahahahahaha :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.