Dyskusja

Rozmowa wielkich mistrzów. W skokach czegoś takiego jeszcze nie było

Wzajemne pytania, szczere do bólu odpowiedzi i wspomnienia z czasów głośnych zwycięstw - dzięki WP SportoweFakty doszło do spotkania mistrzów. Adam Małysz, Martin Schmitt i Sven Hannawald toczą dyskusję po latach. Dwie dekady od wybuchu małyszomanii, polska legenda tłumaczy, dlaczego już nigdy nie pojawi się na progu skoczni. Hannawald, mimo sympatii do polskich kibiców, z wyraźną konsternacją mówi o słynnych śnieżkach w Zakopanem, którymi Polacy obrzucili Niemca. Choć minęło tyle lat, w rozmowie widać wzajemny szacunek i podziw, jakimi do dziś darzą się dawni idole. Wywiad już w poniedziałek na WP SportoweFakty.

obejrzyj wideo


WSPAK

Myślę, że te śnieżki to jacyś na literę ,,d" rzucili, ale Martin i Swen to jednak zupełnie inne osobowości. Martin wzbudzał ogromną sympatię, a Swen niestety nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

@WSPAK: Martin "wzbudzał ogromną sympatię" bo regularnie przegrywał z Małyszem, a Hannawald nie dość że śmiał wygrywać to jeszcze się z tego cieszył, drań jeden :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.